به گزارش پایگاه خبری-امیددنا: عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، از پیگیری کمیسیون آموزش برای بازگشت شهریه ترمی که گذشت خبر داد،گفت: چرا دانشجویان باید در قبال خدماتی که دریافت نکرده‌اند، شهریه بپردازند؟

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس این هفته نشست مشترکی با وزیر علوم خواهد داشت، افزود: قطعا این مطالبه دانشجویان را با وزیر علوم در میان خواهیم گذاشت و خواهان بازگشت حداقل بخشی از شهریه به دانشجویان هستیم.

وی ادامه داد: البته باید اظهارات وزیر علوم و مسئولان دانشگاه‌ها در این رابطه را نیز شنید ولی قطعا کمیسیون آموزش مجلس دغدغه دانشجویان را پیگیری خواهیم کرد.

روشنفکر تأکید کرد: در ترمی که کلاسی برگزار نشده یا کلاس‌‎های مجازی هم جسته و گریخته تشکیل شده چرا دانشجوی ارشدی که در دانشگاه آزاد تحصیل می‌‎کند، باید نزدیک به ۵ میلیون تومان شهریه دهد.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس اضافه کرد: سامانه‌های در نظر گرفته شده برای آموزش مجازی دانشجویان دارای ایرادات بی شماری است و دانشجویان به هیچ عنوان از این سامانه‌ها رضایت ندارند؛ ضمن اینکه در استفاده از این سامانه‌ها دانشجو از اینترنت شخصی خود استفاده می‌کند. در چنین شرایطی روا نیست دانشجو در قبال این خدمات سطح پایین چنین شهریه‌های گزافی را بپردازد.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : ندای کهگیلویه وبویراحمد