از عوامل خاص و تاثیرگذار در توسعه ی ورزشی و فرهنگی جوامع در حال حاضر، تولید، توزیع و استفاده از دانش می باشد. عدم توجه به دانش و همچنین ورزش باعث عقب­ ماندگی مردم خصوصا جوانان در رقابت­های علمی و پژوهشی و اقتصادی می گردد.

 

به گزارش امیددنا؛ شهرستان چرام یکی از مستعد ترین شهرستان ها از لحاظ نیروی انسانی و جوانان آماده ی خدمت هستند اما متاسفانه برای بروز استعدادهای خود با مشکلات زیادی روبه رو هستند.

از این رو صبح امروز (هجدهم تیر ماه)، سرتیپ خادمی معاون برنامه ریزی وهماهنگی امور عمرانی فرمانداری چرام با همراهی رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان از پروژه ی کتابخانه مرکزی شهید رجایی چرام با محوریت توجه به دانش بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید مشکلات و دلایل عدم پیشرفت این پروژه از نزدیک مورد بررسی قرار گرف. در ادامه از سالن مطالعه ی کتابخانه نیز بازدید بعمل آمد.

معاون فرماندار چرام همچنین با حضور و همراهی رئیس ورزش و جوانان شهرستان، کارشناسان فنی، تعدادی از جوانان صاحب نام ورزشی و جناب آقای جمالی کارشناس فرمانداری چرام از ورزشگاه چرام بازدید بعمل آورند.

در این بازدید، خادمی ادامه داد از آنجایی که اعتقاد داریم اکثر تمرکز مسئولین باید بر رفع مشکلات جوانان باشد تلاش خواهیم کرد مشکلات ورزشی آنها در شهر چرام را رفع نماییم.

وی ادامه داد: فرماندار چرام هم توجه ویژه ای به این دو مبحث دارند و امیدواریم بتوانیم در اسرع وقت این مشکلات را برطرف نماییم.

در این بازدید، معاون فرماندار چرام درصد پیشرفت چمن مصنوعی شهر سرفاریاب را قریب به ۷۰ درصد و سالن ورزشی این شهر را ۹۵ درصد اعلام نمودند و ادامه دادند که برای اتمام این دو پروژه مهم اعتبارات کمیته برنامه ریزی تکیه گاه ما می باشد.

سرتیپ خادمی از خرید تجهیزات مورد نیاز جهت آبیاری چمن ورزشگاه چرام نیز خبر داد.

وی طی تماسی که با مدیرکل ورزش و جوانان استان برقرار کردند ازوی قول مساعد گرفتند تا با همکاری یکدیگر از محل اعتبارات تملک دارایی ها در کمیته برنامه ریزی و ارزش افزوده جهت کمک به رفع مشکلات موجود و ارائه ی خدمات مناسب به جوانان و مردم شهرستان چرام تمام تلاش خود را بعمل آورند.

وی ضافه کردند که ما تمام تلاش خود برای رفع مشکلات اشاره شده را به کار خواهیم گرفت و اعتبارات مورد نظر را پیشبینی میکنیم، لذا امیدواریم اعتبارات پیش بینی شده محقق و اختصاص داده شوند.

  • نویسنده : محسن زارعی