به گزارش امیددنا، نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی در نشست با مهرداد بذرپاش رئیس هیئت مدیره بنیاد اجتماعی برکت احسان افزایش آسیب‌های اجتماعی را نگران کننده دانست و گفت: بیکاری مهمترین دلیل افزایش آسیب های اجتماعی است. مهدی روشنفکر افزود: انتظار می‌رود ستاد اجرایی و بنیاد برکت احسان برای کاهش […]

در نشست با رئیس هیات مدیره بنیاد برکت؛ افزایش آسیب‌های اجتماعی نگران کننده است

به گزارش امیددنا، نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی در نشست با مهرداد بذرپاش رئیس هیئت مدیره بنیاد اجتماعی برکت احسان افزایش آسیب‌های اجتماعی را نگران کننده دانست و گفت: بیکاری مهمترین دلیل افزایش آسیب های اجتماعی است.

مهدی روشنفکر افزود: انتظار می‌رود ستاد اجرایی و بنیاد برکت احسان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در شهر یاسوج و حاشیه آن و نیز مناطق روستایی به کمک مسئولان اجرایی بیاید.

وی با اشاره به ضرورت ارائه خدمات به استان‌های کمتر برخوردار با هدف تحقق عدالت اجتماعی، بیان کرد: برگزاری کارگاه‌های متعدد در مناطق محروم با هدف کاهش مشکلات بهداشتی و آسیب‌های اجتماعی ضروری است.
نماینده بویراحمد ودنا با بیان اینکه در برخی مناطق شاهد کمبود‌های بهداشتی، فقر و ضعف آگاهی در حوزه بهداشت هستیم، بیان کرد: کار جهادی برای افزایش آگاهی در حوزه بهداشت و درمان در مناطق محروم و کم‌برخوردار در دستور کار باشد.

روشنفکر تاکید کرد: ضروری است ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بنیاد اجتماعی برکت احسان برای تجهیز خانه‌های بهداشت و درمانگاه‌های مناطق محروم و نیز کمبود‌های بیمارستان‌های شهر یاسوج و تقبل هزینه‌های درمانی بیماران خاص، فقیر و محروم از هیچ کوششی دریغ نکنند.

  • نویسنده : محسن زارعی