به گزارش پایگاه خبری-امیددنا: مسئول دفتر نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با ارسال پیامی آخرین وضعیت جسمانی سید محمد موحد نماینده کهگیلویه بزرگ و خود را پس از ابتلا به کرونا تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:

سید امیر عباس هاشمی مسئول دفتر نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با ارسال پیامی آخرین وضعیت جسمانی سید محمد موحد نماینده کهگیلویه بزرگ و خود را که به دلیل مبتلا بودن به بیماری کرونا در قرنطینه خانگی به سر می برند تشریح کرد:

هاشمی ضمن تشکر از کسانی که جویای احوال نماینده کهگیلویه بزرگ و خودش بود بیان کرد: از همه کسانی که ما را شرمنده الطاف خود نموده و دعای خیر خود را نصیب اینجانبان داشته اند صمیمانه سپاسگزاریم .

وی افزود: با کمک پزشکان و رعایت توصیه های این بزرگواران شرایط جسمی از نظر این متخصصان بهبود یافته و روند درمان رضایت بخش است،طبق اصول بهداشتی و درمانی و مطابق دستورات پزشکی همچنان در قرنطینه می مانیم تا نتیجه تست نهایی بر اساس آزمایش های تخصصی منفی اعلام شود.

هاشمی در پایان از همه به خصوص مردم شهرستان های کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده تشکر کرد، گفت: همه شما را به رعایت پروتکل های بهداشتی برای حفظ سلامتی خود ، خانواده و اطرافیان توصیه می کنم.

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : عصرزاگرس