به گزارش پایگاه خبری-امیددنا:سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، از افزایش شمار قربانیان کرونا در استان به 34 نفر خبر داد، گفت: امروز متاسفانه یک مورد فوتی جدید گزارش شد، که این بیمار 46 ساله ساكن دهدشت دچار بیماری مزمن ریوی بود.

به گزارش پایگاه خبری-امیددنابه نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج :دکتر پرویز یزدان پناه گفت: در بیست و دومین روز از تیرماه، 188 بیمار در بیمارستان های معین کرونای استان بستری هستند،که 70 نفر مبتلای قطعی  به كرونا می باشند.

وی با اشاره به اینکه 8 بیمار  كرونايی، نیز در بخش آی سی یو بيمارستان‌هاي استان بستري مي باشند، اذعان داشت: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون 1663 مورد گزارش شده است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطرنشان کرد:  امروز جواب ٨٣ نمونه از آزمايشگاه سلولی و مولكولی ياسوج دريافت شد ،كه درصد موارد مثبت مانند روزهای قبلی افزايشی بود و بيشترين موارد مثبت در شهرستان باشت (۳۵ درصد موارد مثبت) و بقيه موارد در بقيه شهرستان های استان بوده است.
دکتر یزدان پناه افزود: استفاده از ماسك، رعايت فاصله گذاري هوشمند، عدم شركت در تجمعات، عدم خروج از خانه به جز در موارد ضروری و شستن مکرر دست ها‌ از مهم ترین توصیه های ما به مردم است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطر نشان کرد: امیدواریم مردم شریف استان ضمن عمل به توصیه ها از مسافرت به استان های هم جوار که در وضعیت قرمز و يا هشدار قرار دارند، خودداری کرده، سلامت خود و جامعه را به خطر نیندازند.
  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : راک نیوز