در گفت‌‌وگو با پایگاه خبری امیددنا/مطرح کرد جمالی به شایعات علیه خود پاسخ داد / من هیچ نسبت فامیلی با نماینده شیراز ندارم / ارسال مدارک از سوی من برای زاکانی و نجاب بر علیه تاجگردون کذب محض است

احد جمالی معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو باپایگاه خبری امیددنا،مبنی بر اینکه مطالبی و شایعاتی مطرح می‌کنند که حضرتعالی با نماینده مردم شیراز ارتباط فامیلی دارید و همچنین با آقای زاکانی نیز ارتباط دارد و یک سری مستنداتی را بر علیه آقای تاجگردون برای آنها ارسال کرده‌اید؟ نظرتان در این باره چیست؟ اظهار کرد: ما شش برادر بودیم و اصلاً خواهر ندارم که آقای نجابت بخواهد، فرزند خواهر من باشد. و اگر ایشان جلوی من بیاید، او را نمی‌شناسم.
وی در ادامه افزود: در رابطه با اینکه بنده مدارکی را بر علیه تاجگردون داده‌ایم، کسانی که این صحبت‌ها را می‌کنند، ادله‌های خودشان را بیاورند. ما در اینجا به عنوان مجری انتخابات بودیم و همانطوری که اثبات کردیم که برای ما مهم نبود چه کسی انتخاب می‌شود، تا ارسال اعتبار نامه به مجلس شورای اسلامی با ما بود، و بعد از آن هیچ ارتباطی با ما نداشته است. این پروسه آخری که در رابطه با تاجگردون اتفاق افتاده، مربوط به خود مجلس است.
معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: تنها مسئله‌ای که به ما بر می‌گشته و بر می‌گردد، امنیت استان است. امنیت استان هم بسم الله، همانجوری که در انتخابات با بی طرفی امنیت را ایجاد کردیم، در این مسائل هم اینگونه عمل خواهیم کرد.
جمالی تاکید کرد: کل این جریانات کذب محض است و اگر افرادی و یا جماعاتی مدعی این قضیه هستند، ادله‌های محکمه پسندشان را ارائه بدهند.
وی در پاسخ به سئوالی در خصوص عزل مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد، گفت: قسم می‌خورم که اصلاً خبردار نشدم که آقای محمدی تبار را کی می‌خواهند، بردارند. و باور کنید. من در کمیسیون دانشجویی بودم که وقتی امدم، گفتند، تودیع و معارفه سه تن از مدیران است. این قضیه در حوزه عمرانی اتفاق افتاد و هیچ ربطی به من هم نداشت.
  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : کبنا نیوز