به گزارش خبرنگار امید دنا دکترحسین کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد با صدور لوحی خطاب به اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان های استان، بواسطه اهتمام در برنامه ها و فعالیت های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تقدیر کرد. متن لوح صادره بدین شرح است: (( امروز اگر مسؤلین نظام جمهوری اسلامی ایران با مواد مخدر به […]

به گزارش خبرنگار امید دنا دکترحسین کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد با صدور لوحی خطاب به اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان های استان، بواسطه اهتمام در برنامه ها و فعالیت های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تقدیر کرد.
متن لوح صادره بدین شرح است:

(( امروز اگر مسؤلین نظام جمهوری اسلامی ایران با مواد مخدر به سختی مبارزه می کنند، این یک جهاد بزرگ، یک حرکت بسیار عمیق در راه پیشرفت ملت ایران است.) ((مقام معظم رهبری))
جناب آقای اسماعیل جمیاری

مدیر کل محترم زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان کهگیلویه وبویراحمد
سلام علیکم
ایجاد محیط سالم با کمترین آسیبهای اجتماعی نیازمند همکاری و مساعدت همه دستگاهها،گروههای مختلف اجتماعی و تک تک افراد یک جامعه می باشد، بنابراین مهمترین و ضروری ترین برنامه های هر کشور می بایست بر پایه آگاهی بخشی، ارتقاء دانش عمومی، فعالیتهای فرهنگی پیشگیری، درمانی، مقابله ای، بهره گیری از ظرفیت تشکل های مردم نهاد، بکار گیری مسائل حقوقی و… استوار باشد تا آسیبهای اجتماعی بویژه اعتیاد، کنترل، کاهش و مدیریت گردد.
بدیهی است داشتن روحیه ی قوی و اراده راسخ در جهت پیشگیری از هر گونه آسیب و مبارزه با مواد مخدر از عمده ترین عوامل موفقیت در این جهاد بزرگ است، لذا به پاس این موفقیت بزرگ، همکاری بی شائبه در برنامه ها و فعالیتهای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان این لوح تقدیر به شما اهداء می گردد.
امید است در ظل توجهات حضرت ولی عصر (( عج)، عمل به منویات مقام معظم رهبری و در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید، جهت سالم سازی جامعه موفق و مؤید باشید.

حسین کلانتری
استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه وبویراحمد