این زن دختری دارد حدود ۵۰ سال که یک بار ازدواج نموده و بعداز مدتی طلاق گرفته ودر همان موقعی که طلاق گرفته تحت حمایت امداد قرار گرفت و از تمام مزایا برخوردار می باشد.

پایگاه خبری امید دنا 

 در ماه های اخیر رسانه ها از اتفاقاتی در ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد پرده گشودند که علاوه بر تخلف آشکار موجب حق خوری خانواده هایی شد که به تبع این اشتباهات نتوانستند از خدمات دولت و نظام بهره ببرند.

در تازه ترین اتفاق این بار هم در دیشموک زن ۸۰ ساله ای که نداشتن شناسنامه را عاملتحت پوشش قرار ندادن خود توسط کمیته امداد دانست سوژه ی رسانه ها شده است تا یک بار دیگر سهل انگاری مدیران بی تفاوت ثبت احوال نمایان تر شود.

در همین خصوص رضا ایزدی رئیس کمیته امداد دیشموک در خصوص این پیرزن بدون شناسنامه به نام عجب ناز گفت:  در خصوص خانم عجب ناز هادیخواه ساکن پاتاوه دلی که فاقد شناسنامه می باشد باید عنوان کنم که این زن حدود ۸۰ سال سن دارد و بعلت نداشتن شناسنامه تحت حمایت کمیته امداد نمی باشد.

ایزدی تصریح کرد: این زن دختری دارد حدود ۵۰ سال که یک بار ازدواج نموده و بعداز مدتی طلاق گرفته ودر همان موقعی که طلاق گرفته تحت حمایت امداد قرار گرفت و از تمام مزایا برخوردار می باشد.

وی ادامه داد: مددکار ان خانواده، بیش از ۳ بار خانواده و بستگان را جهت صدور شناسنامه راهنمایی نموده ولی اقرار نمودند که ثبت احوال همکاری نداشته و هنوز فاقد شناسنامه می باشد.

وی تصریح کرد: شخصا از این پیرزن سرکشی نموده و حتی مبلغ یکصد هزار تومانجهت ایاب و ذهاب صدور شناسنامه  به حساب دخترش واریز کرده  ولی هنوزاز طریق ثبت احوال جهت صدور شناسنامه مدرکی بدست ما نرسید.

به گزارش ریواس جنوب معلوم نیست که چرا در دنیای امروزی که همه امورات با سیستم روز دنیا هماهنگ است در ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد چنین اتفاقاتی رخ می دهد تا بیش از هر کس دیگری خانواده های زجر دیده ی مناطق محروم استان از خدمات مختلف بی بهره بشوند.

  • منبع خبر : ریواس