در همین راستا از همه کسانیکه نسبت به بنده لطف دارند ضمن سپاسگزاری، تقاضا و توصیه اکید دارم اخلاق اسلامی و رسانه ای را کاملا رعایت نموده و از هرگونه تحریک و تقابل جدا پرهیز نمایند.

از آقایان کاندیداها و دوستان آنان انتظار دارم که اخلاق اسلامی‌ـ انسانی را در تبلیغ برای کاندیدای خود مراعات؛ و از هرگونه انتقاد از طرف مقابل که موجب اختلاف و هتک حرمت باشد خودداری نمایند.
امام خمینی (ره)

بسم الله الرحمن الرحیم

بی شک، سخنان گهربار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب در ابواب گوناگون به ویژه در حکومت داری، نه فقط مختص برهه ای خاص و نه فقط مربوط به کشور عزیزمان بلکه منشور کاملی است برای موفقیت تمام جوامع بشری خاصه در بعد انتخابات ها که مردم سالاری دینی الگوی کاملی چبرای دنیا در این زمینه است.

در راستای ایفای وظیفه خطیر نمایندگی و جامه عمل پوشاندن  به منویات آن بزرگواران بر خود فرض می دانم به عنوان خادم مردم در خانه ملت، از تمام لحظات عمر در جهت خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مردم نهایت استفاده را بنمایم.

تمرکز و توجه مردم بر سرنوشت خویش علیرغم مشکلات اقتصادی، مایه ی خرسندی و امیدواری به آینده است.

از طرفی باید توجه داشت که رعایت قانون و الزامات آن می بایست در صدر و سرلوحه ی کار مردم و مسئولان باشد که به فضل پروردگار اینگونه خواهد بود ان شاءالله.

آنچه که بعضا امروزه در فضای رسانه ای و شبکه های مختلف اجتماعی باعث رنجش و تکدر خاطر مردم شریف می گردد وجود پاره ای بداخلاقی ها، منازعات و مناقشات سیاسی داخلی(درون استانی) و دامن زدن به شایعات و حواشی و انتخاباتی نمودن زودهنگام فضای استان می باشد که قطعا دودش به چشم مردم خواهد رفت.

رجاء واثق دارم که قاطبه مردم  به ویژه دلسوزان نظام و انقلاب، خصوصا عزیزانی که قصد کاندیداتوری در انتخابات اسفند 98 را دارند مسائل مربوط به انتخابات را در فرصت های قانونی و از مبادی صحیح پیگیری خواهند نمود گرچه تخلف از این رویه بعید نیست.

عصاره کلام و پیام اینجانب در کمال ادب و احترام، به افراد و همه ی گروه ها و جریانات سیاسی، انتظار رعایت قانون و عمل صریح به فرمایش امام راحل که در طلیعه سخن آورده ام و نیز فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب در باب رعایت انصاف و اخلاق انتخاباتی است.

قطعا تحمل همدیگر، رعایت اخلاق، آگاهی بخشی و سالم سازی فضای جامعه به ویژه در حوزه رسانه، به تشخیص و انتخاب درست مردم کمک شایانی می نماید. که همگان به ویژه دلسوزان رسانه و قلم، وظیفه داریم در این زمینه کوشا و پویا باشیم.

در همین راستا از همه کسانیکه نسبت به بنده لطف دارند ضمن سپاسگزاری، تقاضا و توصیه اکید دارم اخلاق اسلامی و رسانه ای را کاملا رعایت نموده و از هرگونه تحریک و تقابل جدا پرهیز نمایند.

سلامتی و توفیق پیروی همگان از منویات ولی امر مسلمین جهان را از خداوند سبحان مسئلت دارم.

عدل هاشمی پور
نماینده مردم شریف شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی

  • نویسنده : ویسی veisi