در زیرگروه کشور یک تیم داریم که از استادیوم 15 هزارنفری استفاده می‌کند و تیم های امید و جوانان استان نیز در لیگ‌های برتر، دو و سه کشور حضور دارند و از امکانات این استادیوم استفاده می‌کنند.

پایگاه خبری امید دنا

«سید محمدتقی علوی» در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه استادیوم ۱۵ هزارنفره یاسوج تکمیل است، اضافه کرد: برای این استادیوم هزینه‌هایی شده است که هم‌اکنون مورداستفاده قرار می‌گیرد اما به جهت استفاده بهتر از این ظرفیت پیگیر خرید یک تیم از لیگ‌های دسته یک و دو فوتبال هستیم.
وی اظهار کرد: اعضای شورای شهر و شهردار یاسوج دنبال تأسیس تیم فوتبال شهرداری یاسوج هستند که صحبت‌هایی نیز صورت گرفته و درخواست ایجاد باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری یاسوج را ارائه دادند و اقداماتی انجام‌شده است.
‌مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: خرید تیم مستلزم ورود اعضای شورا و شهردار شهر یاسوج است.
علوی تصریح کرد: خداداد افشاریان، رئیس هیئت فوتبال استان نیز پیگیر هستند و رایزنی‌های با فدراسیون فوتبال نیز انجام‌شده که در صورت امکان امتیازی به استان داده شود که این مسئله را بعید می‌دانم و یا اینکه یک تیمی که دنبال فروش باشد، خریداری شود.
وی ادامه داد: تاکنون نیز تصمیم بر خرید یک تیم از لیگ‌های دسته یک و دو فوتبال بوده است، اما مستلزم پیگیری و همکاری بیش از پیش شورای شهر و شهرداری است.
‌مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در زیرگروه کشور یک تیم داریم که از استادیوم 15 هزارنفری استفاده می‌کند و تیم های امید و جوانان استان نیز در لیگ‌های برتر، دو و سه کشور حضور دارند و از امکانات این استادیوم استفاده می‌کنند.
علوی تأکید کرد: قطعاً اگر بتوانیم یک تیم بزرگ‌سالانی که در لیگ‌های کشور حضورداشته باشد بهتر می‌توانیم بهره‌برداری از این ورزشگاه را داشته باشیم که این مهم نیز اتفاق می‌افتد و اعضای شورای شهر و شهردار قول خرید تیم را داده‌اند.
وی اضافه کرد: همه ازجمله شورای شهر و شهرداری، هیئت فوتبال و رسانه‌ها کمک کنند که استان یک تیم در لیگ‌های یک و دوم فوتبال کشور داشته باشد.