به گزارش پایگاه خبری امید دنا ،معاون اقتصادی استاندار گفت:بنابراساس پروتکل های بهداشتی که انشالله به زودی از طریق ستاد مرکزی مبارزه با بیماری کرونا به استان ها ابلاغ می شود مثل گذشته در استان اجرا می کنیم. صمیمی دوست افزوذ:در سطح واحدهای صنفی تعداد کالاهای ضروری مردم مثل نانوایی ها،قصابی ها، داروخانه ها […]

 

به گزارش پایگاه خبری امید دنا ،معاون اقتصادی استاندار گفت:بنابراساس پروتکل های بهداشتی که انشالله به زودی از طریق ستاد مرکزی مبارزه با بیماری کرونا به استان ها ابلاغ می شود مثل گذشته در استان اجرا می کنیم.

صمیمی دوست افزوذ:در سطح واحدهای صنفی تعداد کالاهای ضروری مردم مثل نانوایی ها،قصابی ها، داروخانه ها و میوه فروشی ها فعالیت داشتند.

وی بیان کرد:بعداز این سایر صنوفی که خطرپذیری کمتری دارند،طبق برنامه ای که از مرکز اعلام خواهد شد با تلاش در این زمینه و با برنامه ریزی های لازم این صنوف به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

صمیمی دوست گفت:ضمن اینکه در گذشته در سطح استان برای اصناف واحد های تولیدی با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان اقداماتی شده که خوشبختانه در بحث تولید خللی به تولید وارد نشده است و اکثرواحدهای تولیدی استان با رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام به فعالیت نموده اند که خوشبختانه اشتغال در این واحد ها حفط گردید.

معاون اقتصادی استاندار بیان کرد:قریب ۱۸۰۰ واحد در بخش های صنعت و معدن ،جهادکشاورزی و میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری با حجم سرمایه گذاری بیش از صد هزار میلیارد ریال با اشتغال بیش از ۸۰۰۰ نفر در استان فعالیت دارند.

  • نویسنده : محمد محمدزاده