به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امیددنا، پرویز یزدانپناه بعدازظهر شنبه در جمع خبرنگاران افزود: از بیماران مشکوک، ۱۵۳ نمونه گرفته شد که از این تعداد شش مورد مثبت اعلام شد. وی بیان داشت: هر شش بیمار جدید زن هستند که از این تعداد، پنج بیمار زن در شهرستان بویراحمد و یک بیمار زن نیز در […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امیددنا، پرویز یزدانپناه بعدازظهر شنبه در جمع خبرنگاران افزود: از بیماران مشکوک، ۱۵۳ نمونه گرفته شد که از این تعداد شش مورد مثبت اعلام شد.

وی بیان داشت: هر شش بیمار جدید زن هستند که از این تعداد، پنج بیمار زن در شهرستان بویراحمد و یک بیمار زن نیز در چرام شناسایی شده است.

یزدانپناه با بیان اینکه در مجموع ۱۱۹ مرد و ۱۰۴ بیمار زن در استان به کرونا مبتلا شدند، گفت: شش بیمار جدید، در تماس با بیماری بودند که تست کرونای وی مثبت اعلام شده بود.

وی افزود: این بیماران از خوشه‌های قدیمی محسوب می‌شوند و یک بیمار هم استانی و ساکن شهرستان بویراحمد نیز در شهرستان کازرون شناسایی و از وی نمونه تهیه شده بود.

یزدانپناه با بیان اینکه از مردم تقاضا داریم که با مبتلا به کرونا در تماس نباشند، گفت: این بیماران دو تا چهار هفته پس از بهبودی می‌توانند ناقل باشند و باید کاملاً در قرنطینه باشند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در دو هفته اخیر به دلیل پایش های مداوم و همکاری مردم و تلاش شبانه روزی کادر درمان، هیچ مرگ بیمار کرونایی در استان مشاهده و ثبت نشده و مردم باید همچنان در خانه بمانند تا این بیماری ناقل نداشته باشد.

  • نویسنده : سیدعلیرضاکشاورز