معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه خبر داد: استخدام ۷۰ نفر در علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد وی گفت: در خرید تجهیزات حفاظتی هر ۱۰ روز یکبار تجهیزات کاملی به ما داده می‌شود پایگاه خبری دهدشت نیوز:معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هفته آینده به اندازه […]

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه خبر داد:

استخدام ۷۰ نفر در علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد

وی گفت: در خرید تجهیزات حفاظتی هر ۱۰ روز یکبار تجهیزات کاملی به ما داده می‌شود

پایگاه خبری دهدشت نیوز:معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هفته آینده به اندازه ۴۰ میلیارد تومان پروژه بهداشتی درمانی در استان افتتاح می‌شود.

به گزارش “پایگه خبری امیددنا”، جلال پوران‌فر در نشست ستاد کرونای استان گفت: اعتبارات خوبی از صندوق توسعه ملی به وزارت بهداشت و درمان اختصاص داده می‌شود که ۳۳ میلیارد تومان این اعتبار سهم استان کهگیلویه و بویراحمد است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در بخش نیروی انسانی هم قرار شده دو هزار نفر در کل کشور استخدام شوند که ۷۰ نفر مربوط به این استان است.

وی به وضعیت تجهیزاتی دانشگاه اشاره کرد و گفت: در خرید تجهیزات حفاظتی هر ۱۰ روز یکبار تجهیزات کاملی به ما داده می‌شود.

این مسوول عنوان کرد: در هفته آینده به اندازه ۴۰ میلیارد تومان پروژه افتتاحی خواهیم داشت که پروژه کلینیک یاسوج با اعتبار ۲۶ میلیارد تومان، ام. آر. آی بیمارستان جلیل با ۱۱ میلیارد و ۶ مرکز بهداشتی درمانی در بویراحمد و گچساران با ۴ میلیارد تومان از جمله این پروژه‌ها است

  • نویسنده : میری
  • منبع خبر : دهدشت نیوز