به گزارش  خبرنگار  امید دنا   به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویر احمد: طرح بازرسی از جایگاههای CNG و آزمون مخازن این جایگاهها با همکاری شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان و شرکت تایید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد ایران, انجام می شود. بهمن رحمتی مدیرکل استاندارد استان […]

به گزارش  خبرنگار  امید دنا   به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویر احمد: طرح بازرسی از جایگاههای CNG و آزمون مخازن این جایگاهها با همکاری شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان و شرکت تایید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد ایران, انجام می شود.
بهمن رحمتی مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دلیل اهمیت ایمنی جایگاههای CNG ، بازرسی این تاسیسات از سال ۹۴ در دستور کار سازمان ملی استاندارد ایران قرارگرفته و در جهت ترغیب صاحبان این جایگاهها به امر استانداردسازی، پرداخت کارمزد خدماتی به این جایگاهها منوط به دریافت تائیدیه از ادارات کل استاندارد استانها شده و بعلاوه در صورت عدم انطباق های بحرانی و عمده با استانداردهای مربوطه، شرکت گاز با تائیدیه استاندارد و همکاری شرکت پخش فرآورده های نفتی استان، مکلف به قطع جریان گاز این جایگاهها خواهد بود.
وی افزود: استاندارد نقش مهمی در حفظ و صیانت از حقوق مصرف کنندگان دارد و طرح بازرسی و استانداردسازی جایگاهها CNG به همین منظور مورد بررسی و نظارت بیشتر قرار می گیرد.
مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: بازرسی بعدی که از جایگاههای CNG در استان انجام خواهد گرفت در جهت صحت عملکرد نازل های سوخت خواهد بود.

**خبرنگار ربیعی**