رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت دهم تیرماه روز  صنعت و معدن ، طی پیامملیی این روز ملی را به جامعه بزرگ صنعت و معدن استان تبریک و تهنیت گفت. به گزارش خبرنگار   امید دنا  به نقل از روابط عمومی سازمان صمت، سالار حسین پور در این پیام آورده […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت دهم تیرماه روز  صنعت و معدن ، طی پیامملیی این روز ملی را به جامعه بزرگ صنعت و معدن استان تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش خبرنگار   امید دنا  به نقل از روابط عمومی سازمان صمت، سالار حسین پور در این پیام آورده است:

تلاش و کوشش بی وقفه برای جهش تولید در اجرای منویات مقام معظم رهبری درراستای حمایت از تولیدات داخلی سرلوحه تمامی فعالیتها و اقدامات سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قراردارد.

با تکیه بر توانمندی های مهم صنعتی و معدنی که به عنوان اساسی ترین عناصر جریان توسعه اقتصادی محسوب می شوند می توان به پیشبرد اهداف جهش تولید که مهمترین آن توسعه صادرات کالاهای غیرنفتی است دست یافت.
نقش بی بدیل تلاشگران صنعتی با توجه به بحران بیماری کرونا و نیازمندی مردم به مواد شوینده، ضدعفونی و بهداشتی جهت پیشگیری و مقابله با این بیماری، صنعتگران تولیدات خود را در این حوزه‌ها چند برابر و حتی دربرخی واحد‌های صنعتی استان در این شرایط خاص با تغییر فوری خط تولید خود به سمت کالا‌های مورد نیاز مردم برای مقابله با ویروس کرونا مانند ماسک، مواد ضدعفونی کننده، مواد شوینده و غیره بردند،که این اقدام بسیارمهم و تحسین برانگیز نشان ازدغدغه احساس مسئولیت اجتماعی در جامعه و کمک به حفظ سلامت مردم ، از جمله مصادیق مهم و چشمگیر صنعتگران عرصه اقتصادی است.

روز ملی صنعت و معدن فرصتی است تا با تبیین و معرفی دستاوردهای صنعتی و معدنی کشور و همچنین استان کهگیلویه و بویراحمد ، نقش کلیدی این دو حوزه را در اقتصاد و تحقق اهداف بلند مدت کشور یادآور شده و همت و تلاش صنعتگران، مدیران، مهندسان و کارآفرینان را در تحقق این مهم ارج نهیم.

اینجانب برخود لازم میدانم ضمن گرامیداشت دهم تیر ماه روز ملی صنعت و معدن، از تلاش‌های ارزشمند و خستگی‌ناپذیر تمامی فعالان این عرصه که با توان مضاعف و بهره برداری مناسب از فرصت های رشد و توسعه و با عبور از موانع پیش رو بر عرصه اقتصادی فائق آمده اند، تقدیر و تشکرنمایم.
امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و در سایه تلاش و خودباوری، شاهد توسعه پایدار و روز افزون به همراه پیشرفت هرچه بیشتر بخش صنعت و معدن در سالی که بنا به تدبیر مقام معظم رهبری به نام “جهش تولید” نامگذاری شده است ،باشیم.

**ربیعی**