مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد از تصادف مرگبار در محور یاسوج به سمت شیراز خبر داد و گفت: این تصادف دو فوتی در پی داشت که اجساد متلاشی شده را از زیر تریلی بیرون آوردیم.  امید دنا   مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد از تصادف مرگبار در محور یاسوج […]

به گزارش  خبرنگار  امید دنا از یاسوج، سید امان الله جهانبین مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در این باره توضیح داد و گفت: درساعت ۲۱.۳۰ دقیقه امشب از مرکز اورژانس فوریت های پزشکی تماسی با مرکز کنترل هماهنگی ۱۱۲ معاونت امداد و نجات مبنی بر یک فقره تصادف شدید در محور «مله شوره» یاسوج برقرار شد.
وی با بیان اینکه بیرون آوردن دو جسد متلاشی شده در خودروی وانت مزدا به سختی انجام گرفت، اظهار کرد: تصادف تریلی با مزدا در محور پریکدان یاسوج به سمت شیراز اتفاق افتاد که نیاز به رهاسازی داشت. به همین خاطر اعضای تیم واکنش سریع آقایان ایثار علی عزیزی نجاتگر، ناصراحمدی نصرآباد نجاتگر  و مرتضی مبشری به همراه یک دستگاه تویوتا هایلوکس با تجهیزات به محل وقوع تصادف اعزام شدند.
وی ادامه داد: تیم امدادگر اقدام به برش و رهاسازی خودرو کردند و اجساد متلاشی شده سرنشینان را از میان قراضه‌های آهن رهاسازی وتحویل عوامل شهرداری دادند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان تاکید کرد: سرنشینان مزدا فوراً جان خود را از دست دادند.

  

ربیعی

  • نویسنده : محمدشفیع ربیعی